Kim jesteśmy

Witamy na stronie Stowarzyszenia Adopcje Buldożków, które zostało zarejestrowane 27 grudnia 2011 roku. Jednak jego historia rozpoczęła się ponad trzy lata wcześniej, 29 listopada 2008 roku. Wtedy to zostało założone forum, które stało się miejscem, skupiającym ludzi podobnie myślących i czujących…

Przez te lata były wzloty i upadki, wiele osób już z nami nie ma, ale też mamy wielu nowych sympatyków i osób chętnych do pomocy. Stale rośniemy w siłę, na przekór złym ludziom i przeciwnościom. Aż trudno w to uwierzyć, ale dzięki nam nowe domy znalazło prawie 400 buldożków, mopsów i innych zwierzaków. Gdyby nie ciężka, zespołowa praca dobrych ludzi, wiele z tych słodkich mordek, które tak chwytają za serce, nie byłoby już na świecie. Dzięki nam mają szczęśliwe życie. Bądźmy dalej razem, pomagajmy, cieszmy się tym, że ratujemy te piękne i kochane stworzenia. One naprawdę nas potrzebują.

Teraz jako zarejestrowana prawnie organizacja, mamy więcej możliwości pomocy oraz ciekawsze perspektywy na przyszłość.

z pozdrowieniami

Zarząd Stowarzyszenia Adopcje Buldożków

w składzie

PREZES ZARZĄDU:

Dorota Alicja Smith

V-CE PREZES:

Bartłomiej Płachecki

AUKCJA !! AUKCJA !!! Kochani, dziś mamy dla was przepiękną obudowę 3D na telefon. "bimber the Frenchie" został... fb.me/2qCSSl0L7

About 16 hours ago from Adopcje Buldozków's Twitter via Facebook

Partnerzy i sponsorzy