Jeżeli marzysz o adopcji zwierzaka, lecz nie masz możliwości tego zrobić…

Jeżeli chcesz pomóc naszemu podopiecznemu, który nie ma szans na znalezienie nowego domku lub jego szanse są bardzo małe /poważna choroba, wiek, problemy behawioralne/ możesz zostać wirtualnym opiekunem jednego z naszych podopiecznych. Poznasz ich tutaj: Psy SAB

Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa przez comiesięczne wpłaty na konto Stowarzyszenia.

W chwili obecnej koszt wirtualnej adopcji psiaka wynosi 50 zł miesięcznie dla osób prywatnych.

Firmy zapraszamy do działu współpraca

Wpłacając na nasze konto kwotę 50 /tytułem: darowizna adopcja wirtualna + imię psa + nick lub imię i nazwisko/ zostajesz wirtualnym opiekunem wybranego zwierzaka na 1 miesiąc. Dokonując takiej samej wpłaty w kolejnym miesiącu przedłużasz swój status wirtualnego opiekuna. Jeżeli chcesz zrezygnować, wystarczy napisać do nas maila na adres dokumenty@adopcjebuldozkow.pl z informacją, że rezygnujesz z wirtualnej adopcji oraz nie wpłacać kolejnej kwoty. Jednym słowem zrezygnować z wirtualnej adopcji możesz w każdej chwili, nie podając przyczyn. Oczywiście Stowarzyszenie nie zwraca wpłaconych wcześniej pieniędzy.

Twoje wpłaty będą wspierać zarówno utrzymanie, wyżywienie, jak i leczenie konkretnego psa. Dzięki objęciu adopcją wirtualną danego psa, wspierasz go, dajesz mu szansę na lepsze życie, lepszą opiekę weterynaryjną, a czasem dzięki naszym wspólnym staraniom – dajesz mu szansę po prostu na dom.

Zastrzegamy sobie oczywiście prawo do oddania Twojego wirtualnego podopiecznego do prawdziwej adopcji, jeśli znajdzie się na niego jakiś chętny, o czym oczywiście niezwłocznie poinformujemy wirtualnego opiekuna.

Wirtualnym opiekunem może zostać osoba prywatna, organizacja, określona grupa ludzi (np. szkoła, klasa itp.) czy też firma. Dla firm może to być dodatkowa forma reklamy – mogą umieścić obok zdjęcia zwierzaka swoje logo, czy też odnośnik do strony internetowej.

Każdy może zaadoptować wirtualnie psa – osoba prywatna, firma czy szkolna klasa. Zastrzegamy sobie oczywiście prawo do oddania Twojego wirtualnego podopiecznego do prawdziwej adopcji, jeśli znajdzie się na niego jakiś chętny, o czym oczywiście niezwłocznie poinformujemy wirtualnego opiekuna.

Przed wirtualną adopcją należy zapoznać się z regulaminem adopcji wirtualnych.

Jak adoptować psa wirtualnie?

Należy wybrać pieska, dla którego istnieje możliwość wirtualnej adopcji. Informacja o tym podana jest w dziale „adopcje wirtualne”, następnie zapoznaj się z regulaminem adopcji wirtualnej oraz wyślij email. Podaj w nim swoje Imię i Nazwisko oraz numer telefonu. Maksymalnie w ciągu 7 dni skontaktujemy się z Tobą. Dane kontaktowe powinny należeć do osoby pełnoletniej, która będzie odpowiedzialna za wpłaty (w przypadku adopcji przez osoby niepełnoletnie prosimy o podanie danych rodzica lub opiekuna prawnego).