Jak adoptować psa wirtualnie?

Jeżeli chcesz pomóc naszemu podopiecznemu, który nie ma szans na znalezienie nowego domku lub jego szanse są bardzo małe /poważna choroba, wiek, problemy behawioralne/ możesz zostać wirtualnym opiekunem jednego z naszych podopiecznych. Poznasz ich tutaj: Psy SAB

Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa przez comiesięczne wpłaty na konto SAB.

Wybierz pieska do wirtualnej adopcji w dziale Psy SAB  – możesz wpłacić darowiznę lub przekazać mu paczkę – następnie zapoznaj się z regulaminem adopcji wirtualnej oraz wyślij wiadomość do opiekuna psa – formularz oraz informacja o paczkach i darowiznach znajduje się na stronie psa. Podaj w nim swoje Imię i nazwisko oraz numer telefonu. Maksymalnie w ciągu 7 dni skontaktujemy się z Tobą. Dane kontaktowe powinny należeć do osoby pełnoletniej, która będzie odpowiedzialna za wpłaty (w przypadku adopcji przez osoby niepełnoletnie prosimy o podanie danych rodzica lub opiekuna prawnego).

Wpłacając na nasze konto daną kwotę :darowizna adopcja wirtualna + imię psa + nick lub imię i nazwisko/ zostajesz wirtualnym opiekunem wybranego zwierzaka na 1 miesiąc. Dokonując takiej samej wpłaty w kolejnym miesiącu przedłużasz swój status wirtualnego opiekuna (możesz również opłacić adopcję na pół roku z góry i obserwować wątek psa na naszym forum). Jeżeli chcesz zrezygnować, wystarczy napisać do nas maila na adres dokumenty@adopcjebuldozkow.pl z informacją, że rezygnujesz z wirtualnej adopcji oraz nie wpłacać kolejnej kwoty.

Adoptować wirtualnie mogą zarówno osoby prywatne, jaki  i firmy, organizacje, szkoły, itd. – te zapraszamy do działu Współpraca.